ECASD31E156M040KH0
MFR.Part #
ECASD31E156M040KH0
JLCPCB Part #
C3274288
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5mm 1.6A@100kHz 1000hrs@125℃ 15uF 25V 40mΩ Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS