UEI25-050-D48N-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
UEI25-050-D48N-C
JLCPCB Part #
C6305183
Package
DIP-6
Description
1 2.25kV 25W 36V~75V 5A 5V 89% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS