EKMQ451VSN271MQ50S
MFR.Part #
EKMQ451VSN271MQ50S
JLCPCB Part #
C6190178
Package
Plugin,D25.4xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.19A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 270uF 450V 52mm ±20% Plugin,D25.4xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS