EKMH251VQT222MB63U
MFR.Part #
EKMH251VQT222MB63U
JLCPCB Part #
C3725002
Package
Plugin,D40xL65mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 2200uF 250V 25mm 3.78A@120Hz 40mm 65mm ±20% Plugin,D40xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS