EKMS451VSN271MQ50S
MFR.Part #
EKMS451VSN271MQ50S
JLCPCB Part #
C3723252
Package
Plugin,D25.4xL52.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.38A@120Hz 10mm 25.4mm 270uF 3000hrs@105℃ 450V 52.5mm ±20% 插件,D25.4xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS