EC3SAW-48D12P
MFR.Part #
EC3SAW-48D12P
JLCPCB Part #
C6189898
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
125mA 12V 18V~75V 2 84% SIP,21.8x9.2mm DC-DC Power Modules ROHS