EC3SAW-48D15P
MFR.Part #
EC3SAW-48D15P
JLCPCB Part #
C7270502
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
100mA 15V 18V~75V 2 83% SIP,21.8x9.2mm DC-DC Power Modules ROHS