EC3SAW-48S12P
MFR.Part #
EC3SAW-48S12P
JLCPCB Part #
C6941386
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1 12V 18V~75V 250mA 85% SIP,21.8x9.2mm DC-DC Power Modules ROHS