EC5BW-48S33
MFR.Part #
EC5BW-48S33
JLCPCB Part #
C5631838
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 13W 18V~75V 3.3V 4A 88% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS