RDC60-473K-RC
MFR.Part #
RDC60-473K-RC
JLCPCB Part #
C6171431
Package
Plugin,D=50.8mm
Description
1.2A 47mH 6.19Ω ±10% Plugin,D=50.8mm Power Inductors ROHS