FCHC20-1R0M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
FCHC20-1R0M-RC
JLCPCB Part #
C5741559
Package
1210
Description
1.5A 1uH 80mΩ ±20% 1210 Power Inductors ROHS