PCT100/10DM
Extended
Manufacturer
Nemco Electronics Corporation
MFR.Part #
PCT100/10DM
JLCPCB Part #
C6142234
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 900mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS