PCT220/6HM
MFR.Part #
PCT220/6HM
JLCPCB Part #
C6142246
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 220uF 400mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS