TBJE337M010JBLB0045
MFR.Part #
TBJE337M010JBLB0045
JLCPCB Part #
C5956156
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 10V 25uA 330uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors