LT6656BCDC-2.048#TRMPBF
MFR.Part #
LT6656BCDC-2.048#TRMPBF
JLCPCB Part #
C673384
Description
0℃~+70℃@(Ta) 1.5uA 2.048V 2.548V~18V 20ppm/℃ 30ppmp-p 5mA Fixed Series DFN-6-EP(2x2) Voltage Reference ROHS