MCB10-301-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MCB10-301-RC
JLCPCB Part #
C6089265
Package
0806
Description
1 180mΩ 300Ω@100MHz 0806 Ferrite Beads ROHS