MCB10-331-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MCB10-331-RC
JLCPCB Part #
C5669541
Package
0806
Description
1 180mΩ 330Ω@100MHz 0806 Ferrite Beads ROHS