UCB15-121T-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
UCB15-121T-RC
JLCPCB Part #
C6305066
Package
0806
Description
1 120Ω@100MHz 20mΩ 0806 Ferrite Beads ROHS