HTC100-221M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
HTC100-221M-RC
JLCPCB Part #
C17494353
Package
Plugin,D=14.2mm
Description
1A 1A 220uH 590mΩ ±20% 插件,D=14.2mm Power Inductors ROHS