MC08FA430F-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC08FA430F-F
JLCPCB Part #
C6088253
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.4mm 100V 2mm 43pF ±1% 0805 Mica and PTFE Capacitors ROHS