381LQ271M315J032
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LQ271M315J032
JLCPCB Part #
C3721162
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 270uF 315V 37mm 740mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS