CGS472U040R2C
MFR.Part #
CGS472U040R2C
JLCPCB Part #
C3814594
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 34.93mm 36mΩ@120Hz 4.5A@120Hz 40V 4700uF 53.98mm 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS