MC08EA120J-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC08EA120J-F
JLCPCB Part #
C5768138
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.4mm 100V 12pF 2mm ±5% 0805 Mica and PTFE Capacitors ROHS