LS05-180J-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LS05-180J-RC
JLCPCB Part #
C6079376
Package
0805
Description
18uH 300mA 4.9Ω ±5% 0805 Power Inductors ROHS