HFC05-56NJ-RC
MFR.Part #
HFC05-56NJ-RC
JLCPCB Part #
C6207152
Description
1.1GHz 12@100MHz 400mA 56nH 750mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS