LB2012T1R0MV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LB2012T1R0MV
JLCPCB Part #
C1333060
Package
0805
Description
150mΩ 1uH 405mA AEC-Q200 ±20% 0805 Power Inductors ROHS