228LBA100M2CG
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
228LBA100M2CG
JLCPCB Part #
C6077143
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 150.7mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 2200uF 25mm 3.41A@120Hz 45mm ±20% Plugin,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS