CGS412T250V4L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGS412T250V4L
JLCPCB Part #
C2622772
Package
Bolt,D50.8xL117.48mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 117.48mm 2000hrs@85℃ 250V 29mΩ@120Hz 4100uF 50.8mm 8.5A@120Hz 螺栓,D50.8xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS