383LX562M100A062
MFR.Part #
383LX562M100A062
JLCPCB Part #
C6064411
Package
Plugin,D35xL63mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 3000hrs@105℃ 35mm 5600uF 63mm ±20% Plugin,D35xL63mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS