380LX102M350A062
MFR.Part #
380LX102M350A062
JLCPCB Part #
C2621826
Package
Plugin,D35xL63mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 250mΩ@120Hz 3.8A@120Hz 3000hrs@85℃ 350V 35mm 63mm ±20% 插件,D35xL63mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS