AHA107M35G24B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA107M35G24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 100uF 10mm 2.3Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 272mA@10kHz 35V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS