1SMB3EZ33-AU_R1_000A1
MFR.Part #
1SMB3EZ33-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6048353
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1kΩ 20Ω 31.35V~34.65V 33V 3W 500nA@25.1V SMB(DO-214AA) Zener Diodes ROHS