1SMB3EZ27-AU_R1_000A1
MFR.Part #
1SMB3EZ27-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6048349
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 25.65V~28.35V 27V 3W 500nA@20.6V 750Ω SMB(DO-214AA) Zener Diodes ROHS