1SMB3EZ24-AU_R1_000A1
MFR.Part #
1SMB3EZ24-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6657624
Description
24V 3W 500nA@18.2V 9Ω SMB(DO-214AA) Zener Diodes ROHS