1SMB3EZ16-AU_R2_000A1
MFR.Part #
1SMB3EZ16-AU_R2_000A1
JLCPCB Part #
C6074476
Description
16V 3W 500nA@12.2V 6Ω SMB(DO-214AA) Zener Diodes ROHS