1SMB3EZ36-AU_R1_000A1
MFR.Part #
1SMB3EZ36-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5878407
Description
22Ω 36V 3W 500nA@27.4V SMB(DO-214AA) Zener Diodes ROHS