EMVE350ADA331MJA0G
MFR.Part #
EMVE350ADA331MJA0G
JLCPCB Part #
C178273
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35V 450mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS