EKMH451VNN221MQ50W
MFR.Part #
EKMH451VNN221MQ50W
JLCPCB Part #
C1605851
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.13Ω@120Hz 1.4014A@100kHz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25.4mm 450V 50mm ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS