EC4AW-24S12H6
MFR.Part #
EC4AW-24S12H6
JLCPCB Part #
C6029813
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 500mA 85% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS