EC4AW-48S12H6
MFR.Part #
EC4AW-48S12H6
JLCPCB Part #
C7270575
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 18V~72V 500mA 84% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS