EC3SB-24D15S
MFR.Part #
EC3SB-24D15S
JLCPCB Part #
C5727062
Package
SMD-6P,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 15V 15W 18V~36V 2 500mA 89% SMD-6P,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS