EC4SAW-24S15N
MFR.Part #
EC4SAW-24S15N
JLCPCB Part #
C5726300
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1 1.5kV 15V 400mA 6W 88% 9V~36V SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS