0402WGF7872TCE
MFR.Part #
0402WGF7872TCE
JLCPCB Part #
C67239
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS