NQ121WJ0106T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0106T4E
JLCPCB Part #
C2781848
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 1W 200V ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS