HP101WF7504T4E
MFR.Part #
HP101WF7504T4E
JLCPCB Part #
C2775627
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS