TC0325F1000T5E
MFR.Part #
TC0325F1000T5E
JLCPCB Part #
C128780
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 167mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS