REC3.5-0505SRW/R10/A/CTRL
Extended
MFR.Part #
REC3.5-0505SRW/R10/A/CTRL
JLCPCB Part #
C5864912
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10kV 3.5W 4.5V~9V 5V 700mA 77% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS