REC15-4815SZ/H2/M
MFR.Part #
REC15-4815SZ/H2/M
JLCPCB Part #
C5846505
Package
DIP-6
Description
1 15V 15W 18V~75V 1A 2kV 86% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overload protection、Automatic fault recovery、Synchronous rectification control DIP-6 Isolated Power Modules ROHS