REC3.5-0505DRW/R10/A/CTRL
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC3.5-0505DRW/R10/A/CTRL
JLCPCB Part #
C6379534
Package
DIP,32x20.3mm
Description
10kV 2 3.5W 350mA 4.5V~9V 5V 77% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS