BZT52-B33-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-B33-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6755974
Package
SOD-123
Description
100nA@25V 33V 410mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS